Czy wciąż tkwisz tam, gdzie już nie chcesz być?

Problem polega na tym, że nasz umysł składa się z 2 elementów – podświadomości i świadomości.

Świadomość to nasze pragnienia, życzenia, plany. To kim chcemy być i co chcemy osiągnąć. To jest ta myśląca, kreatywna część w naszej głowie. I myślimy, że to ona rządzi.

Niestety to nieprawda.
Gdyby tak było łatwo moglibyśmy wdrożyć „CHCĘ” do swojego działania.

Podświadomość to zbiór nawyków, które są odtwarzane jak z płyty, która została już nagrana. Wiele z tych nawyków powstaje zanim skończymy 7 lat, pod wpływem rodziców, społeczeństwa, kultury, czy religii. To bardzo często nie są zasady, przekonania i wartości wybierane przez nas świadomie, zrobiliśmy kopię naszego otoczenia.

Podświadomość kieruje naszym zachowaniem przez 95% czasu

I mimo, ze ciężko nam w to uwierzyć to prawda. 95% czasu działamy na autopilocie. Robimy tak jak się nauczyliśmy. Ten mechanizm, jest dla nas dobry, bo w każdej sekundzie bombardują nas miliony bodźców i informacji. A podświadome programy, działające za nas, pozwalają nam to wszystko ogarnąć. 

I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nam te wszystkie programy służyły i nas wspierały.  Niestety często większość z tych programów działa przeciwko nam. Bo nie są już zgodne z nami i naszymi celami. A gdy próbujemy wprowadzać zmiany to często te stare nawyki nas blokują. 

Jak na przykład te głosy w głowie: „daj spokój”, „po co ci to”, „nie dasz rady”, „skompromitujesz się tylko”, „to za trudne dla Ciebie”, „poczekaj na lepszy moment” … – to też jest automatyczne działanie naszej podświadomości.

Zrób sobie szybki test

Skąd masz wiedzieć, czy Twoje programy w podświadomości pomagają Ci czy szkodzą? 

Przyjrzyj się swojemu życiu – jeśli czegoś chcesz i przychodzi Ci to łatwo, bez większego wysiłku tzn. że masz w podświadomości programy wspierające Cię.

Jeśli masz z czymś problem, idzie Ci wciąż pod górkę pomimo wysiłku i ciężkiej pracy, to jest to sygnał, że Twoja podświadomość nie wspiera tego, co świadomie chcesz osiągnąć.

I powstrzyma Cię, bez względu na to jak bardzo tego czegoś chcesz albo potrzebujesz.

„W dzisiejszym świecie mamy ogromny dostęp do informacji.
Aby osiągać nasze cele musimy wiedzieć nie co, tylko jak?” 
Dr. Joe Dispenza

HIPNOTERAPIA

Skoro to podświadomość decyduje, o tym co robisz, to aby wprowadzić zmiany trzeba nauczyć się komunikować podświadomości jak chcesz teraz postępować.

I większość z nas wie co chce zmienić. Tylko nie umiemy tego zastosować.

Genialną metodą jest hipnoterapia. Ona pozwala podawać podświadomości nowe zalecenia, a dzięki nagraniom szybko je utrwalać.

Możesz wybrać indywidualną pracę, gdzie podczas rozmowy ustalamy wspólnie problemy i rozwiązania, ustalamy nowe zasady postępowania i tworzę dla Ciebie indywidualne rozwiązanie. Możesz pracować równocześnie nad wieloma aspektami.

Możesz też skorzystać z gotowych nagrań – odpowiadających na częste problemy. Na bieżąco tworzę nowe i dodaje do zakładki „nagrania”.

W RÓZNYCH ZAGADNIENIACH MOGĘ POMÓC, BO PODŚWIADOMOŚĆ ZARZĄDZA NASZYM CAŁYM DZIAŁANIEM

Hipnoterapia – gotowe nagrania na różne problemy

Hipnoterapia oferuje potężną siłę w pracy od wewnątrz. Pomaga kształtować nowe nawyki zgodnie z twoimi oczekiwaniami. 

Dzięki hipnozie możemy z zaleceniami trafiać bezpośrednio do podświadomości i efekty mieć znacznie szybciej. Bez potrzeby przebijania się przez świadomość i nasze opory.

Kodować to jak ciało ma działać i reagować na bodźce.

Budować nowe przekonania i rozprawiać się ze starymi blokadami.

Zobacz aktualną listę gotowych nagrań

kliknij tu