⬆ tu kliknij, by się zapisać ⬆


interaktywny wARSZTAT dietetyczny online

dlaczego diety nie działają?

I co zrobić inaczej, aby mieć upragnione efekty!


Jeśli:

czego dowiesz się podczas warsztatu:

JAK LUDZKA FIZJOLOGIA I PSYCHOLOGIA ZACHOWAŃ UTRUDNIA WYTRWANIE NA DIECIE

Nie walczysz tylko i wyłącznie ze sobą i swoimi zachciankami. Gdy o tym nie wiesz po prostu jest trudniej, bo obwiniasz siebie. Ja opowiem o tym w bardzo prosty sposób.

ZABRANIAJĄC SOBIE TRACISZ PRZYJEMNOŚĆ, A TO SZYBKA DROGA DO REZYGNACJI

Wielokrotnie pewnie to czułaś i z tego powodu wracałaś do starych zachowań. Da się zachować przyjemność jedząc inaczej i dzięki temu nie zrezygnować.

ZBYT DUŻE RESTRYKCJE W ŻYWIENIU ROZREGULOWUJĄ METABOLIZM

Im częściej narażasz swój organizm na braki tym bardziej on na Twoje działania staje się oporny. Dlatego przy pierwszej diecie było łatwiej, a z każda kolejną o efekty trudniej. 

"Kasiu jesteś genialna!!! Uwolniłaś moją głowę.
WOW - ta wiedza to jest dla mnie jak odkrycie roku. Czuję jakbym zrzuciła ogromny ciężar z ramion i teraz już inaczej mi się działa. "

Weronika

"Dla mnie najważniejsze było to, że zaczęłam się dobrze czuć i już nie potrzebuje zajadać.
Mam cię pod ręka zawsze, gdy trzeba. A w głowie słyszę już inne słowa i mogę decydować, co chce jeść, a czego już nie chcę. Odzyskałam prawdziwą wolność."

Agnieszka

Cześć!

Nazywam się Kasia Popławska i jestem psychodietetykiem.

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, co Ty. Walczyłam z nadprogramowymi kilogramami i efektem jojo. Nie pozwalało mi to ruszyć z miejsca, jednak w końcu postanowiłam, że mam już tego dość i tak zaczęłam studia z psychodietetyki.

W efekcie moich wieloletnich doświadczeń i pracy z klientkami powstały warsztaty, na których pomagam kobietom zmieniać nawyki żywieniowe i w efekcie tych zmian zdrowo chudnąć. 

Zamiast cudownych metod, marnujących pieniądze i wyniszczających organizm, daję Ci naturalne narzędzia sprawdzające się przez całe życie i przynoszące trwałe efekt.

⬆ tu kliknij, by się zapisać ⬆

"Twoje warsztaty to rewolucja w moim sposobie podejścia do jedzenia w każdym aspekcie i duża radość.

I jeszcze raz dziękuję za to co robisz."

Anna

"Przy dzieciach zmiany wcale nie są takie łatwe. Bo zawsze coś zostaje i potem trudno jest to wyrzucać. A mając trójkę i dojadając po każdym z osobna, tak na prawdę jadłam nawet nie zauważając tego."

Dagmara

Wypełniając formularz na tej stronie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci imienia i adresu e-mail przez KasiaPoplawska.pl w celu realizacji usługi, a tym samym wysyłania informacji o usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.

© Kasia Popławska Psychodietetyk  | POLITYKA PRYWATNOŚCI |