Start projektu już w czerwcu!

Cieszę się, że mogę ogłosić, że projekt Inkubatora Kobiecej Mocy rozpocznie się lada moment.

Już od czerwcu zapraszam na inkubatorowe warsztaty, które odbywać się będą we wtorki o godzinie 20:00.

Każdy warsztat będzie trwał od 60 do 90 minut i będzie poświęcony ważnym tematom:

1. Odkryj swoją wewnętrzną moc

Podczas tego warsztatu będziemy eksplorować Twoje wewnętrzne siły i odkrywać, jak współpracować z nimi by odkrywać siebie, i dzięki temu osiągnąć spełnienie. Bardzo często szukamy rozwiązań na zewnątrz. Nie dostrzegając, że większość tego, czego potrzebujesz już w sobie masz.

2. Motywacja i odzyskiwanie energii 

Ten warsztat skupi się na prostych elementach, które pomogą Ci zwiększyć swoją motywację i odzyskać energię w codziennym życiu. Bardzo często nieświadomie oddajemy tą energię w różnych miejscach i wyczerpanie jest naturalną tego konsekwencją. Nie musi tak być. Możesz cieszyć się energia i realizować wiele zadań bez jej utraty.

3. Poszukiwanie naturalnych zdolności i umiejętności, które możesz wykorzystać od razu 

Dowiesz się, jak rozpoznać i wykorzystać swoje naturalne zdolności i umiejętności, aby tworzyć satysfakcjonujące i spełnione życie. Masz w sobie coś co odróżnia Cię od innych ludzi, przychodzi to Ci naturalnie i z lekkością i często nawet nie zauważasz, że inni tego potrzebują. Albo dajesz to i nie doświadczasz satysfakcji wierząc, że to zbyt proste by było wartościowe.

4. Temat ostatniego warsztatu w czerwcu będzie wybrany przez uczestniczki

W czasie pracy często pojawiają się trudności i one są bardzo ważne, bo pokazują nam z czym warto pracować by pójść na przód. Dlatego ten temat będziemy wybierać wspólnie.

Swój udział w projekcie możesz przedłużać na kolejne miesiące i zawsze przed końcem miesiąca będą podawane tematy na następny miesiąc warsztatowych spotkań. 

Wsparcie w szerokim zakresie:

Dodatkowo, po każdym warsztacie, odbędą się spotkania grupy wsparcia (czwartki godzina 19:00), na których będziesz miała okazję praktykować nowe umiejętności w małych grupach. 

Będziesz mieć czas na omówienie bieżących trudności i potrzeb oraz wsparcie innych uczestniczek.

W ramach Inkubatora Kobiecej Mocy utworzymy również grupę wsparcia na platformie Facebook i Voxer. Będziesz miała możliwość nawiązania kontaktu i wymiany doświadczeń z innymi inspirującymi kobietami, które uczestniczą w projekcie.

Jako uczestniczka, będziesz miała również wpływ na kierunek, w jakim podąża Inkubator. Razem będziemy tworzyć listę inspirujących kobiet, z którymi będziemy nagrywać podcasty. 

Będziemy także wspólnie rozwijać nasze media społecznościowe, by móc pochwalić się tym jaką masz moc i jak dzięki wsparciu innych kobiet można rozwijać się z przyjemnością (anonimowo lub z podpisem). A także po to, by dotrzeć do większej liczby kobiet, które też potrzebują wsparcia

Dołącz do nas w czerwcu i razem twórzmy społeczność Inkubatora Kobiecej Mocy, która pomaga odkrywać kobiecą moc i nieograniczony potencjał. Wierzymy, że każda kobieta go posiada i może wykorzystać, jeśli tylko otrzyma wsparcie.

na start w cenie 99zł*
*dołączając teraz rezerwujesz sobie niższą cenę przy przedłużaniu członkostwa

docelowo w cenie 199zł

3 miesiące (czerwiec, lipiec, sierpień)
w cenie 297zł

Dołączając do nas, doświadczysz wsparcia, inspiracji i możliwości rozwoju.

 Będziesz miała okazję spotkać inne kobiety, które podzielają podobne doświadczenia i razem z nimi tworzyć silną społeczność wzajemnego wsparcia. 

Tu przekonasz się, że posiadasz niesamowity potencjał i jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragniesz!

© 2023 All Rights Reserved.