uwolnij się od POCIESZANIA jedzenIEM!
odzyskaj radość i figurę


Przeprowadzę Cię przez proces zmian.
Będę wspierać i inspirować.
Pomagać się podnieść, gdy upadniesz.
Nauczę rozumieć Twoje ciało.
To pozwala na nowe decyzje i nowe efekty!

STARTUJEMY 7.01.2022

PROGRAM PRZESZŁO JUŻ PONAD 300 ZADOWOLONYCH KLIENTEK ❤️

TO NIE JEST KOLEJNY PROGRAM ODCHUDZAJĄCY

TO PROGRAM wewnętrznej PRZEMIANY
efektem której jest UTRATA WAGI,
LEPSZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE.

JEŚLI:

dlaczego warto dołączyć do programu:

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klientki:

"Kasi warsztaty są fenomenalny, cuda się dzieją...we własnej głowie dzieją się cuda, kiedy zmienia się perspektywa.

Nagle ulubione czekoladki są fuuuuuj za słodkie, nagle poranne podskoki i zielone koktajle to jest "coś dobrego", jest motywacja, jest power i ciastko do kawy okazuje się zbędne! Bo już wiesz czego w tym ciastku szukałaś i możesz sobie to podarować w czymś dobrym dla ciała, ducha i umysłu.

Do tego super atmosfera na spotkaniach online, radość, śmiech i anegdoty, wszystko to sprawia, że chcesz działać, chcesz zmieniać siebie, chcesz inspirować innych do działania i chcesz wracać do Kasi po więcej!

Po - le -cam! Dla zdrowia psychicznego i dla zdrowia fizycznego. Dziękuję Kasiu! Za wszystko 😃"

Justyna

Cześć, tu Kasia!

Jestem psychodietetykiem, po studiach i jest to moje drugie wykształcenie. Pierwsze to socjologia, która nauczyła mnie patrzeć na wszystko z boku i nie oceniać oraz zauważać schematy i zależności nami kierujące.

Przez lata walczyłam z nadprogramowymi kilogramami i notorycznym efektem jojo. Diety nie pomagały. Podjęłam poszukiwania, jak mogę to zmienić dla siebie.  W efekcie tego pomagam dziś innym.

Dzięki własnym doświadczeniom doskonale rozumiem moje klientki. Byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dziś jesteś Ty i wiem, że silna wola, czy wyrzeczenia nie działają!

Znam zasady psychologii i działanie umysłu. Dzięki pracy opartej na tych elementach, zmiana jest przyjemna i trwała.

Cześć, tu Kasia!

Jestem psychodietetykiem, po studiach i jest to moje drugie wykształcenie. Pierwsze to socjologia, która nauczyła mnie patrzeć na wszystko z boku i nie oceniać oraz zauważać schematy i zależności nami kierujące.

Przez lata walczyłam z nadprogramowymi kilogramami i notorycznym efektem jojo. Diety nie pomagały. Podjęłam poszukiwania, jak mogę to zmienić dla siebie.  W efekcie tego pomagam dziś innym.

Dzięki własnym doświadczeniom doskonale rozumiem moje klientki. Byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dziś jesteś Ty i wiem, że silna wola, czy wyrzeczenia nie działają!

Znam zasady psychologii i działanie umysłu. Dzięki pracy opartej na tych elementach, zmiana jest przyjemna i trwała.

"Polecam warsztaty z Kasią wszystkim udręczonym duszom, które już dawno porzuciły nadzieję na schudnięcie i myślą, że nie ma już dla nich innej drogi niż otyłość, złe nawyki i bezskuteczne diety.

Kasia ma cudowny dar przekazywania w prosty sposób ważnych rzeczy. Dla mnie genialne są Kasi porównania, są bardzo sugestywne i dają realne wsparcie w procesie zmiany.

Ja, recydywistka w temacie diet, która myślała, że o odchudzaniu wie wszystko, na kursie Kasi dowiedziałam się o narzędziach, o których nikt wcześniej mi nie powiedział.

Kurs jeszcze trwa a ja już wiem, że tym razem naprawdę zmieniam swoje życie. Dziękuje Ci Kasiu ❤️"

Magda

INTERAKTYWNY program DIETETYCZNY

BUDOWY ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH
I ZDROWEJ RELACJI Z JEDZENIEM I CIAŁEM

w 10 tygodni – zbudujemy fundamenty trwałych zmian

Zaczynamy w piątek 7.01.2022 – warsztatem wprowadzającym.

Kolejne spotkania są zawsze we wtorki
o godzinie 10:00 oraz 20:00
 (wybierasz sama która godzina Tobie pasuje).

WIZUALIZACJA-ZAWARTOSCI-KURSU-v2-—-kopia.png

dołączając do programu otrzymasz:

Oferta specjalna 1690 zł

Z kodem promocyjnym 1290 zł

"Kasia to prawdziwa cudotwórczyni...
Cały ten kurs to praca z głową i zmianą postawy wobec siebie i swojego ciała.
Przywraca miłość do samego siebie i radość życia."

Małgorzata

100% gwarancjA satysfakcji
lub zwrot pieniędzy

3 pełne tygodnie od startu programu na testowanie.
Jeśli w tym czasie z jakiegokolwiek powodu zechcesz  zrezygnować, zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty, bez zbędnych pytań.
Liczymy od startu programu (włącznie do dnia 28.01.2022).

kod promocyjny ważny przez:

[ec id="21"]

PŁATNOŚĆ
jednorazowa

OFERTA SPECJALNA 1690 zł

z kodem promocyjnym
1290 zł

PŁATNOŚĆ
W 3 RATACH

OFERTA SPECJALNA
3 raty po 676 zł

z kodem promocyjnym
3x 516 zł

PŁATNOŚĆ
W 5 RATACH

OFERTA SPECJALNA
5 rat po 439 zł

z kodem promocyjnym
5x 335 zł

Kolejne raty płatne co miesiąc od daty startu programu.

"Kasia jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.
Z pasją i uwagą pracuje nad każdą osobą tak, by można było jak najszybciej rozmawiać o konkretnych efektach. I tak się też dzieje.

Pracując w grupie można też zauważyć że każdy ma swoje tempo i swoje efekty. Kasi jednak nic nie umknie.

Jej warsztaty to zawsze interakcja, wymiana...zachęca do tego i prowokuje.
A czasem jest jak żandarm, który nie odpuszcza, ale mandatu też nie wystawi.

Ważne że to działa !!!

Jeśli jesteś osobą, którą trzeba zachęcić do działania to dobrze trafiłaś, będziesz mieć niejedną okazję do skonfrontowania swoich bolączek, dużych czy małych i przepracowania ich na forum lub indywidualnie."

Asia

zastanawiasz się czy warsztaty są dla ciebie?

tak, jeśli

nie, jeśli

"Kasiu, Twoje warsztaty i możliwość wzięcia w nich udziału to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła mi się w ostatnim czasie:-) Zwykle do takich spraw podchodzę jak do jeża, a tutaj od razu po "Ach te słodkości" czułam, że trafiłam w dobre miejsce. No i intuicja mnie nie zawiodła:-)"

Ania

"Jesteś bardzo mądrą osobą i cieszę się że trafiłam na Ciebie i twoje warsztaty. Bardzo dużo się nauczyłam, podoba mi się Twoje podejście do kwestii diety ale też po prostu podejście do ludzi, to jak traktujesz innych i siebie i jak uczysz nas też siebie dobrze traktować. Na pewno będę Cię polecać wszystkim."

Magda

"Dziękuję za warsztaty, za wiedzę, którą nam przekazujesz i za wsparcie. Robisz to w przejrzysty, jasny sposób. Na zrozumiałych przykładach . Prace domowe, "zaprzęganie" nas do samodzielnego odkrywania naszych indywidualnych potrzeb, wszystkie przekazywane wskazówki i wspierania nas w tej podróży dają o wiele więcej niż wysłuchanie najmądrzejszego wykładu."

Wiesia

"Robisz cuda! Serio:) Masz dar. Właśnie potrafisz mówić w taki sposób, który po prostu trafia w sedno. Dla mnie program to inwestycja w zdrowie. Czas zadbania o siebie i zrozumienia siebie. Ważny punkt na drodze rozwoju osobistego. Dziękuję za ten czas. Rozpoczęłam tu proces zmian na lepsze. ❤"

Ania

"Przez 10 tygodni programu, ze smutnej, zmęczonej mamuśki, zmieniłam się w pełną energii kobietę, która coraz lepiej czuje się w swoim ciele.
Nauczyłam się, że zadbanie o swoje zdrowie, samopoczucie i ciało, nie jest takie trudne jak myślałam. Wprowadzanie zmian okazało się przyjemnością przynoszącą niesamowite efekty, przede wszystkim w sposobie myślenia.
Pierwszy raz w życiu czuję, że jestem na właściwej drodze do dobrego samopoczucia i zdrowia ❤️"

Kmila

"Miałam już nie schudnąć, bo wiek, słabszy metabolizm, leki, schorzenia. Miałam zaakceptować jak jest i cieszyć się z tego co mam.
I co? Nic z tego - schudłam i to bez stawania na głowie, jakoś tak naturalnie, nie muszę się ograniczać do tego co było, bo mam więcej - więcej energii, radości i zadowolenia, mam lepszy kontakt z ciałem.
I wierzę, że może być jeszcze lepiej, bo to początek dobrej drogi."

Agata

"Bardzo zmieniłaś moje podejście do żywienia. Każdy kto próbuje schudnąć lub lepiej się odżywiać powinien zacząć od wysłuchania choćby jednego Twojego webinarium ,bo on wywraca (pozytywnie) myślenie i podejście ma temat diety , zmienia sposób patrzenia na siebie i uzmysławia swoje potrzeby."

Ksenia

"Jesteś dokładna, cierpliwa, wkładasz serce w to co robisz, dzielisz się z nami sobą, dajesz praktyczne wskazówki, podnosisz nas na duchu, dodajesz otuchy, wspierasz 😉
Szybko odpowiadasz na nasze maile/posty, można Tobie zaufać i liczyć na Ciebie 😉 Dziękuję!!!"

Agnieszka

najczęściej zadawane pytania

Całość trwa 10 tygodni, składa się z 11 warsztatów na żywo w formie webinaru z czatem i możliwością zadawania pytań. Na prostej platformie będą zamieszczane wszystkie zalecenia i nagrania spotkań na żywo. Zalecenia i kroki na każdy tydzień.

Tak, wszystkie spotkania będą nagrywane i dostępne są przez 12 miesięcy.

Tak, zarówno podczas spotkań na żywo, jak i w grupie wsparcia. 

Pierwsze spotkanie na żywo – wprowadzające będzie 22.10.21 o godzinie 20:00.
Kolejne spotkania na żywo będą we WTORKI o 10:00 lub o 20:00. Sama wybierasz, która z tych godzin Ci najbardziej pasuje.

Tarczyca, insulinooporność, czy PCOS to problemy, przy których zdrowe odżywianie jest kluczowe, by dobrze się czuć, dlatego tak – dołącz koniecznie. A jeśli są to inne nie wymienione problemy – napisz do mnie maila na adres hello@ kasiapoplawska.pl.

Warsztaty dają Ci wiedzę i umiejętności pozwalające jeść zdrowo, aby schudnąć na stałe i już nigdy nie potrzebować o tym myśleć. A warsztatowa forma pracy pozwala to wszystko przepracować i przyswoić w działaniu.

To nie jest kolejna dieta. Ta praca przywraca naturalne podejście do jedzenia i podczas programu zbudujesz fundamenty zdrowego odżywiania. Koniec z dietami!

Wybierając opcję płatności i klikając zostajesz przeniesiona na stronę zamówienia. Wypełniasz na niej swoje dane, po czym dokonujesz płatności online. Na maila dostajesz potwierdzenie zakupu i wszelkie pozostałe wskazówki. Zawsze wysyłam przypomnienia o nadchodzących spotkaniach oraz o udostępnionych materiałach, aby o niczym nie zapomnieć.

Tak, jest możliwość płatności w 3 lub w 5 ratach jeśli taką opcję byś chciała wybierasz ją powyżej.

Dostęp do materiałów z programu trwa 12 miesięcy. Ze względów prawnych nie mogę obiecać dostępu dożywotniego.

"Bardzo się cieszę, że trafiłam do Kasi Programu.
Wchodząc w to" bałam się ostrych restrykcji żywieniowych, tak jak to się odbywa u dietetyków, z którymi miałam dotychczas styczność.
Kasia pomaga duszy, a przy okazji ciału.
Odkąd jestem w programie wcale nie czuję się jak na diecie, po prostu zbudowałam zdrowe nawyki żywieniowe.
Mam większą świadomość, ale jednocześnie swobodę w jedzeniu. Czuję się wyzwolona od diety.
Nie mam poczucia, że muszę być na diecie. Jem wszystko na co mam ochotę, a gdy za bardzo sobie pofolguję, szybko wracam na właściwy tor. Nie jestem zestresowana jedzeniem, po prostu jem zdrowo, kolorowo i to mi służy.
Uwolniłam się od drogich suplementów diety. Polecam serdecznie."

Magda


NOWY ROK TO DOSKONAŁY CZAS
ABY ZACZĄĆ

Masz pytania?
Skorzystaj z poniższego formularza.