nagraniE ułatwiające wprowadzanie zmian

Zamiast siebie krytykować i odbierać sobie motywację 
do działania, możesz wspierać.

Pierwsze efekty zauważysz już w 7 dni.

Słowa, które wypowiadasz do siebie mają ogromną moc. Dodają energii i chęci do działania, lub je odbierają. Sprawiają, że czujesz się dobrze, lub źle.

Jeśli te, które zakodowałaś nie pomagają, na ich miejsce warto wprowadzić nowe – wspierające.

Zazwyczaj to wymaga sporo czasu i uważności. 

Ja znam szybszą ścieżkę i jest nią nagranie kodujące

3 proste kroki
dzielą Cię od wspierania siebie

krok 1

Kupujesz nagranie – jeszcze dziś w niższej, promocyjnej cenie.

krok 2

Słuchasz codziennie przez 30dni. To czas budowy nowego nawyku

krok 3

Po 7 dniach zauważasz pierwsze efekty. A po 30 już nie pamiętasz, że kiedyś było inaczej.

cześć, jestem kasia

Kopia Bez tytułu (2)maly

Od lat fascynuje mnie umysł ludzki i jego wpływ na nasze życie. Zgłębiając ten temat poznałam Marisę Peer i jej metodę Rapid Transformational Tharapy®

Dziś pracuję tą metodą. Pomagam wprowadzać zmiany w sposobie myślenia, a za tym idą nowe działania i nowe efekty.

Agata – mówi, że otwieram oczy i głowę. A ja jedynie pokazuję, że zawsze patrzymy przez jakiś filtr. Gdy już to wiesz możesz sama wybrać przez który spoglądać. 

To nagranie to wspierający i motywujący filtr.

jeśli, gdy coś nie idzie myślisz sobie:

a chciałabyś być w zupełnie innym mijescu:

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klienci:

Dzięki tej metodzie opanowałam lęk przed jazdą samochodem, A nie jeździłam już 6 lat. Jako mamie 3ki dzieci bardzo mi to uprzykrzało życie. Jednak wszystkie próby przed zmianą przekonań i wykasowaniem lęku (miałam wypadek samochodowy) kończyły się paniką i oddaniem kierownicy mężowi.

Monika

Przeszłam wiele kursów na temat asertywności. Miałam kilka wizyt u psychologa. Jednak od małego byłam wychowywana jako najstarsza z rodzeństwa, „by jako mądrzejsza zawsze ustępować”. W dorosłym życiu to się nie sprawdza i ciągle kończyłam robiąc coś dla kogoś, na co nie miałam ochoty. Teraz bez kłopotu mówię nie. Ostatnio nawet pogoniłam teściową. 

ANia

Totalny brak pewności siebie. Niska samoocena. Dziś wiem, że te dwa problemy niszczyły moje życie. Kiedyś uwagi, czy krytyka skierowana w moją stronę sprawiały, że przeżywałam to co najmniej tydzień. Tworzyłam w głowie scenariusze jak mogłam się zachować. Nawet jeśli to były absurdalne zarzuty. Dziś z takich mogę się śmiać. Moja samoocena i pewność siebie zdecydowanie wzrosły. I dobrze mi z tym.

Paulina

Nagranie w formie bajki, które zrobiłaś dla mojej córci sprawdziło się idealnie. Mała przez dziadków nauczyła się objadać słodkościami, a o normalnym jedzeniu, czy warzywach nie było nawet mowy. Bajkę od ciebie słuchała codziennie na dobranoc w towarzystwie taty (wcześniej zawsze jej czytał). Sama teraz sięga po warzywa i nawet gotowaliśmy już tą zieloną kosmiczną zupkę. Efekt uboczny jest taki, że mąż także sięga po więcej warzyw.

edyta

Nagranie „opanuj strach przed kamerą” zdjęło mi ogromną blokadę do robienia nagrań. Teraz nagrywam z radością i przekazuje faktycznie to, co wartościowe dla moich odbiorców. A sam czas nagrywania znacznie się skrócił. Dobrze, że na ciebie trafiłam.

Marta

W moim życiu wydarzyła się wiele złego. I pomimo, że całkiem nieźle sobie radzę wciąż z tyłu głowy miałam przekonanie, że zaraz coś się rypnie. Choć bez konsultacji z tobą zupełnie nie zauważałam tego. Dzięki nagraniu i nowym wspierającym przekonaniom od 5tygodni nic się nie rypnęło. I już tak zostanie.

Joanna

zacznij od razu

Słowa mają ogromną moc. Wspierające – motywują i dodają chęci do działania. Sabotujące – osłabiają i podcinają skrzydła. Możesz wybrać, których chcesz od dziś używać, a ja pomogę Ci je zakodować.

© Kasia Popławska  | tworzone z miłością