Popraw samoocenę i odzyskaj pewność siebie

wybierz najlepszą dla siebie opcję:

Już 7 dni pracy z moim narzędziem wystarczy, aby poczuć się pewniej

gotowe nagraniE

200 zł  99zł

indywidualnie stworzone

2000 zł  1200zł

krok 1

Kupujesz nagranie – dziś jeszcze w niższej promocyjnej cenie

krok 2

Słuchasz codziennie przez 21 – 30dni. To czas budowy nowego nawyku

krok 3

Po 7 dniach swobodnie czujesz różnicę i widzisz ją w działaniu.

cześć, jestem kasia

Kopia Bez tytułu (2)maly

Fascynuje mnie umysł i jego wpływ na nasze życie. Kiedyś mawiano, że 80% sukcesu to ciężka praca, a 20% to talent. Dziś nauka udowadnia, że 20% to ciężka praca, a 80% to nasz sposób myślenia czyli nasze przekonania.

Pomagam wprowadzać zmiany w sposobie myślenia, te pozwalają na zmiany w sposobie działania, a co za tym w Twoich efektach.

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klienci:

Dzięki tej metodzie opanowałam lęk przed jazdą samochodem, A nie jeździłam już 6 lat. Jako mamie 3ki dzieci bardzo mi to uprzykrzało życie. Jednak wszystkie próby przed zmianą przekonań, i wykasowaniem lęku (miałam wypadek samochodowy) kończyły się panika i oddaniem kierownicy mężowi.

Monika

Przeszłam wiele kurów na temat asertywności. Miałam kilka wizyt u psychologa. Jednak od małego byłam wychowywana jako najstarsza z rodzeństwa, by jako mądrzejsza ustępować. W dorosłym życiu to się nie sprawdzało i ciągle kończyłam robiąc cos dla kogoś, coś na co nie miałam ochoty. Teraz bez kłopotu mówię nie. Ostatnio nawet pogoniłam teściową. 

ANia

Totalny brak pewności siebie. Niska samoocena. Dziś wiem, że te dwa problemy niszczyły moje życie. Kiedyś uwagi, czy krytyka skierowana w moją stronę sprawiały, że przeżywałam to co najmniej tydzień. Tworzyłam w głowie scenariusze jak mogłam się zachować. Nawet jeśli to były absurdalne zarzuty. Dziś z takich mogę się śmiać. Moja samoocena i pewność siebie zdecydowanie wzrosły. I dobrze mi z tym.

Paulina

Nagranie w formie bajki, które zrobiłaś dla mojej córci sprawdziło się idealnie. Mała przez dziadków nauczyła się objadać słodkościami, a o normalnym jedzeniu, czy warzywach nie było nawet mowy. Bajkę od ciebie słuchała codziennie na dobranoc w towarzystwie taty (wcześniej zawsze jej czytał). Sama teraz sięga po warzywa i nawet gotowaliśmy już tą zieloną kosmiczną zupkę. Efekt uboczny jest taki, że mąż także sięga po więcej warzyw.

edyta

Nagranie „opanuj strach przed kamerą” zdjęło mi ogromną blokadę do robienia nagrań. Teraz nagrywam z radością i przekazuje faktycznie to co przygotowuje dla moich odbiorców. A sam czas nagrywania znacznie się skrócił. Dobrze, że na ciebie trafiłam.

Marta

W moim życiu wydarzyła się wiele złego. I pomimo, że całkiem nieźle sobie radzę wciąż z tyłu głowy miałam przekonanie, że zaraz coś się rypnie. Choć bez konsultacji z tobą zupełnie nie zauważałam tego. Dzięki nagraniu, dzięki nowym wspierającym przekonaniom od 5tygodni nic się nie rypnęło. I już tak zostanie.

Joanna

poczuj się dobrze i działaj

Cena wzrośnie – nie czekaj na lepszy moment

Wahasz się? Lub masz dodatkowe pytania? Zapisz się na webinar i dowiedz się więcej