PROBLEMY Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ

RTT ™ przynosi genialne efekty w tym zakresie. Mnóstwo blokad związanych z zajściem w ciąże wytwarza się w czasie naszego dorastania, dojrzewania i wczesnych obaw o niechcianą ciąże.

Czasem dotyczy to także sytuacji z dzieciństwa. Umysł nabiera przekonania, że nie chcesz mieć dzieci. Dlatego pomaga Ci ich nie mieć.

Potem w czasie, gdy już jesteś gotowa, a zajść w ciążę nie możesz, nie używasz wystarczających argumentów by przekonać go, że chcesz mieć dzieci.

Słyszałaś, że często kobiety, które adoptują dziecko w ciągu 2-3 lat zachodzą w ciążę i rodzą biologiczne dziecko. Ich umysł podczas opieki nad adoptowanym dzieckiem przekonuje się, że tego pragniesz.

RTT ™ ma genialne efekty w tym zakresie, bo mamy narzędzia by przekazać właściwe informacje głowie, by nie blokowała ciąży. Powody bywają rożne, a dzięki sesji docieramy do nich natychmiast i zmieniamy zapis w umyśle, na zgodny z twoim pragnieniem.

    

„Zdolność do tej szybkiej i genialnej transformacji nie pochodzi z jednej metodologii; pochodzi z unikalnego połączenia technik i przekonań, które stworzyłam i teraz ich uczę.”  Marisa Peer

KROK PO KROKU

1. Rezerwujesz konsultacje (czas trwania 45-60′). Koszt 150zł)
2. Wybierasz z kalendarza termin rozmowy (telefonicznie lub online)
3. Omawiamy problem i możliwości.
4.Decydujesz czy chcesz wziąć udział w sesji