PRZEDSPRZEDAŻ
wersja papierowa

Trwa od 5-15 stycznia 2024. Szczegóły dostawy niżej

„Złam Swój Kod Odchudzania”

🌟 Odkryj nie tylko książkę, ale przewodnik do transformacji Twojego życia. „Złam Swój Kod Odchudzania” nie jest typowym poradnikiem dietetycznym. To Twoja osobista mapa do zrozumienia i przekształcenia emocji, przekonań oraz nawyków, które wpływają na Twoje nawyki żywieniowe.

🔍 Czy zmaganie się z dietami i niezdrowymi nawykami to Twoja codzienność? Ta książka oferuje nie tylko inspirujące historie i praktyczne ćwiczenia, ale również głębokie wglądy, które pomogą Ci przejąć kontrolę nad odżywianiem, zamiast próbować kontrolować jedzenie.

📖 Co zyskasz? Pewność siebie, samoakceptację, wsparcie oraz konkretne narzędzia i strategie, które pomogą Ci w codziennej pracy z emocjonalnym jedzeniem czy objadaniem się.

W przedsprzedaży książka w wersji papierowej za 79 PLN, z dodatkiem dedykacji i autografu. 

A może interesuje Cię pakiet książka + dziennik?

To specjalny 28 dniowy dziennik. Został stworzony do pracy z książką i pomoże Ci w Twojej transformacji. Ma aż 84 strony i jest gotowy do wypełniania. 

Zdecydowanie uprości wprowadzanie w życie porad i zadań, które znajdziesz w książce.

W pakiecie książka + dziennik w cenie 108 PLN zamiast 148 PLN!

🚚 Informacje o Dostawie:

📅 Przedsprzedaż trwa od 5 do 15 stycznia 2025. To wyjątkowa okazja, by zapewnić sobie egzemplarz tej transformującej książki z dedykacją i autografem.!

🔜 16 stycznia składam zamówienie i rozpoczyna się proces realizacji, trwa około 2 tygodnie. Oznacza to, że Twoja książka dotrze do mnie 30 stycznia.

✍️ Natychmiast po otrzymaniu książek, zajmę się ich personalizacją. Twoja dedykacja i autograf autora zostaną starannie dodane, by uczynić Twój egzemplarz wyjątkowym.

📬 Już z początkiem lutego możesz spodziewać się dostawy swojej papierowej wersji „Złam Swój Kod Odchudzania” prosto do Twojego domu! Szybko i bezproblemowo, abyś mogła rozpocząć swoją podróż do zdrowszego życia.

🎉 Koszt wysyłki Polska 10zł, Europa 26zł. 

Gdybym mogła cofnąć czas 🕒 chciałabym dać sobie, tej sprzed lat, taką książkę.

Zaoszczędziłaby mi lata frustracji, ciągłego poczucia winy i walki z własnym ciałem, które nigdy nie kończyły się sukcesem 💔

Niestety to niemożliwe. Więc napisałam ją dla Ciebie! 😊

Z ogromną ekscytacją i radością przedstawiam moją książkę „Złam swój Kod Odchudzania” 📖✨

Ta książka jest kwintesencją mojej pasji i 8 lat pracy. Jej zadaniem jest pomóc Tobie odkryć prawdziwą siłę, jaka drzemie w Twoim ciele i myślach 💪🧠

To nie jest zwykły poradnik – to recepta dla kobiety, która od lat walczy z dietami, wagą i nieskończoną karuzelą obwiniania się 🔄

Pozwala zmienić perspektywę i zaprasza w podróż, która odmieni nie tylko Twój sposób jedzenia, ale całe życie! 🌟

Wolisz elektroniczną wersję książki? Znajdziesz ją tutaj w cenie 59zł

POBIERZ BEZPŁATNIE
FRAGMENT KSIĄŻKI

I  sprawdź czy jest dla Ciebie?