CO TO RTT ™?

Rapid Transformational Therapy™ obejmuje wiele aspektów hipnozy i hipnoterapii, o których wiadomo, że wywierają transformacyjny wpływ na klientów: zastosowanie transu, regresji i uwarunkowania hipnotycznego.

Jednak RTT ™ wykracza poza to, diagnozując, co rezonuje z klientami, aby stworzyć nowe podejście terapeutyczne.

Terapeuci RTT ™ są w stanie osiągnąć przełom poprzez hipnozę, co nie byłoby możliwe, gdyby po prostu próbowali dotrzeć do twojej podświadomości za pomocą języka i mówienia.

Twój terapeuta RTT ™ jest wyposażony w szereg technik i narzędzi, które są kluczowe, nie tylko w sztuce komunikowania się z podświadomością, ale także w bezpośrednim dostępie i usuwaniu wszelkich blokad. Najważniejsza jest możliwość transformacji u klientów już podczas pierwszej sesji.

„Zdolność do tej szybkiej i genialnej transformacji nie pochodzi z jednej metodologii; pochodzi z unikalnego połączenia technik i przekonań, które stworzyłam i teraz ich uczę.”  Marisa Peer

MARISA PEER

„Kiedy nadszedł czas, aby stworzyć własny kurs terapii po trzydziestu latach praktyki, naprawdę chciałam stworzyć coś potężnego i transformującego, co odzwierciedlałoby cały sukces, jaki odniosłam w mojej długiej karierze.

Wpłynęło na mnie wiele metodologii: w tym hipnoza, CBT, psychoterapia, psychologia, leczenie i programowanie neurolingwistyczne .

Wierzę, że moja metoda  RTT ™ jest jedyna w swoim rodzaju, a jej podstawą jest niekonwencjonalna idea, że nie potrzebujesz całego życia, aby uczyć się, opanowywać, a następnie zmieniać procesy umysłu, ani co tygodniowych sesji.

Z odpowiednim terapeutą możesz bardzo szybko uwolnić się od problemów takich jak: depresja, lęk, wszystkie uzależnienia, problemy z pewnością siebie, problemy z wagą, lęki czy fobie.”

RTT ™ 

WIELOKROTNIE NAGRADZANE

Terapia RTT ™ zdobyła wiele nagród i wyróżnień i stale rośnie w światowej renomie jako jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia dostępnych w celu osiągnięcia szybkich i trwałych rezultatów. Metoda RTT ™ została uznana jako skuteczna przez: General Hypnotherapy Register, the Complementary and Natural Healthcare Council, the National and International Council of Psychotherapists, the American Board of Hypnotherapy, the International Association of Complementary Therapists, the International Institute of Complementary Therapies i wiele wiele  innych.

JAK DZIAŁA RTT ™?

Marisa zauważyła, że bez względu na problem, w sesjach klienci czerpali korzyści z zastosowania przez nią określonego zestawu technik w określony sposób, który prawie zawsze powoduje fenomenalne zmiany dla klientów.

Te spostrzeżenia stworzyły podstawy Rapid Transformational Therapy ™, która stała się charakterystycznym podejściem terapeutycznym.

Podczas diagnozowania tego, co działa z prawdziwymi klientami podczas prawdziwych sesji, Marisa opracowała unikalną terapię oraz szereg różnych technik i narzędzi, z których może korzystać terapeuta w zależności od wyzwań klientów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PO SESJI

Jako klient będziesz pracował razem z terapeutą, odkrywając znaczenie i interpretację wydarzeń, a następnie je zmieniając.

Prowadzi to do trwałej, potężnej zmiany, ponieważ RTT ™ pozwala umysłowi mówić ciału, co ma robić, na przykład leczyć się za pomocą techniki zwanej Terapią Dowodzenia, łatwo oddalać się od uzależnień i zamienić strach w podekscytowanie.

RTT ™ może powiedzieć ciału, jak reagować i jak się czuć, a także może zmieniać i ulepszać wiadomości wysyłane przez ciało do umysłu, aby trwale przezwyciężyć depresję, lęk i ataki paniki.

Jeśli odczuwasz ból fizyczny lub emocjonalny, potrzebujesz szybkich rezultatów. RTT ™ ma na celu zapewnienie stałej zmiany w ciągu 1–3 sesji. Wykorzystując technikę o nazwie funkcja, rola, cel, rozpoznaje i ocenia znaczenie, jakie klienci przywiązują do swoich problemów / zachowań, a następnie oferuje im potężne emocjonalne uwolnienie. 

RTT ™ posiada techniki radzenia sobie z traumą, którą klienci trzymają od wielu lat. Oferuje szybki i niezwykle skuteczny sposób na trwałe przezwyciężenie problemów z dzieciństwa.

Nazywam się Kasia Popławska
jestem psychodietetykiem
i pracuje metodą Marisy Peer RTT ™

Na całym świecie jest już ponad 4000 osób pracujących na RTT ™ pomagających wprowadzać szybką poprawę jakości życia.

To właśnie daje RTT ™ – szybkie efekty dzięki połączeniu wielu skutecznych elementów.

Nie musisz latami chodzić na terapię. Możesz zmiany poczuć już po 1 sesji i pracować nad ich utrwaleniem w domu.

Każda sesja zakończona jest nagraniem, które bierzesz ze sobą by wprowadzić trwałe zmiany wprost do podświadomości.

W TYCH ZAGADNIENIACH MOGĘ CI POMÓC

MINI RTT – gotowe nagrania na różne problemy

RTT oferuje potężną siłę w pracy od wewnątrz. Pomaga kształtować nowe nawyki zgodnie z twoimi oczekiwaniami. 

Dzięki hipnozie możemy z zaleceniami trafiać bezpośrednio do podświadomości i efekty mieć znacznie szybciej. Bez potrzeby przebijania się przez świadomość i nasze opory.

Kodować to jak ciało ma działać i reagować na bodźce.

Budować nowe przekonania i rozprawiać się ze starymi blokadami.

Zobacz aktualną listę gotowych nagrań

kliknij tu