RZUCANIE PALENIA

RTT ™  może pochwalić się ogromną skutecznością w tym 93%.  Nie ma równie skutecznej metody.

Palenie to nałóg, a zarazem nawyk. Nawyki zakodowane są głęboko w podświadomości, a RTT ™ jest narzędziem zmieniającym zapis bezpośrednio w podświadomości stąd tak wysoka skuteczność. Wystarczy 21 dni by przestać palić.

Jeśli palisz od lat po prostu swoje nagranie po podstawowym czasie utrwalasz dodatkowo raz w tygodniu. A gdy wiesz, że znajdziesz się w sytuacji w której poprzednio wracałeś do palenia możesz zawsze wrócić do nagrania by zapobiegać powrotom.

Nagranie masz na zawsze, i ono gwarantuje ci trwałość zmiany.

Jedna z klientek wracała do palenia po dużej ilości alkoholu i nie wierzyła, że to może zadziałać – bo przecież człowiek traci wtedy kontrolę. Gdy tracisz kontrolę stery przejmuje podświadomość, a tam dzięki RTT ™ jest nowy kod – obojętność wobec papierosów i palenia.
Nie ma opcji zapalić.

„Zdolność do tej szybkiej i genialnej transformacji nie pochodzi z jednej metodologii; pochodzi z unikalnego połączenia technik i przekonań, które stworzyłam i teraz ich uczę.”  Marisa Peer

KROK PO KROKU

1. Kupujesz sesje STOP SMOKING (Koszt 1 500zł)
2. Otrzymujesz dostęp do formularza z pytaniami
3. Uzupełniasz rzetelnie swoje odpowiedzi
4. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych dostajesz swoje indywidualne nagranie plus dostęp do nagrania z dodatkowymi ważnymi informacjami na temat palenia. Są pomocne w zrozumieniu co robić by wspierać swoją nową decyzję o nie paleniu.
5. Słuchasz nagrania sesji 21 dni.
6. Papierosy i dym papierosowy stają ci się obojętne. Bez nerwów i efektu odstawienia. Możesz swobodnie przebywać wśród palących.