Jeśli zachcianki są silniejsze od Ciebie.
Jeśli próbowałaś ogarnąć temat jedzenia miliony razy i doszłaś do ściany...

dobrze, że tu trafiłaś!

Nazywam się Kasia Popławska
i jestem psychodietetykiem.

Pomogę Ci się uwolnić

Pomagam kobietom dogadać się ze sobą.

Odzyskać święty spokój. Zdrowiej jeść i cieszyć się życiem. 
I w końcu zapomnieć o dietach, restrykcjach i liczeniu kalorii.

No i przestać fantazjować o słodkościach z cukierni za rogiem.

Chcesz odzyskać  zdrowie?
Wymarzone kształty?
I znów cieszyć się życiem?

Zapraszam do współpracy!

Prowadzę konsultacje indywidualne i 10 tygodniowy program w formie warsztatów on-line. 

Podczas, których towarzyszę Ci w procesie zmian. Tak byś BEZ przeszkód szła do przodu. 

I dzięki temu odzyskała swoje życie. 

Kolejna edycja programu rusza 7.10.22.

Już 7.09 o godzinie 20:00 będzie 60-minutowe spotkanie informacyjne (on-line).

Na które możesz się teraz zapisać 

Jeśli masz dość?

dołącz do spotknia

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klientki:

Dzięki tej metodzie opanowałam lęk przed jazdą samochodem, A nie jeździłam już 6 lat. Jako mamie 3ki dzieci bardzo mi to uprzykrzało życie. Jednak wszystkie próby przed zmianą przekonań, i wykasowaniem lęku (miałam wypadek samochodowy) kończyły się panika i oddaniem kierownicy mężowi.

Monika

Przeszłam wiele kursów na temat asertywności. Miałam kilka wizyt u psychologa. Jednak od małego byłam wychowywana jako najstarsza z rodzeństwa, by jako mądrzejsza ustępować. W dorosłym życiu to się nie sprawdzało i ciągle kończyłam robiąc cos dla kogoś, coś na co nie miałam ochoty. Teraz bez kłopotu mówię nie. Ostatnio nawet pogoniłam teściową. 

ANia

Totalny brak pewności siebie. Niska samoocena. Dziś wiem, że te dwa problemy niszczyły moje życie. Kiedyś uwagi, czy krytyka skierowana w moją stronę sprawiały, że przeżywałam to co najmniej tydzień. Tworzyłam w głowie scenariusze jak mogłam się zachować. Nawet jeśli to były absurdalne zarzuty. Dziś z takich mogę się śmiać. Moja samoocena i pewność siebie zdecydowanie wzrosły. I dobrze mi z tym.

Paulina

Nagranie w formie bajki, które zrobiłaś dla mojej córci sprawdziło się idealnie. Mała przez dziadków nauczyła się objadać słodkościami, a o normalnym jedzeniu, czy warzywach nie było nawet mowy. Bajkę od ciebie słuchała codziennie na dobranoc w towarzystwie taty (wcześniej zawsze jej czytał). Sama teraz sięga po warzywa i nawet gotowaliśmy już tą zieloną kosmiczną zupkę. Efekt uboczny jest taki, że mąż także sięga po więcej warzyw.

edyta

Nagranie „opanuj strach przed kamerą” zdjęło mi ogromną blokadę do robienia nagrań. Teraz nagrywam z radością i przekazuje faktycznie to co przygotowuje dla moich odbiorców. A sam czas nagrywania znacznie się skrócił. Dobrze, że na ciebie trafiłam.

Marta

W moim życiu wydarzyła się wiele złego. I pomimo, że całkiem nieźle sobie radzę wciąż z tyłu głowy miałam przekonanie, że zaraz coś się rypnie. Choć bez konsultacji z tobą zupełnie nie zauważałam tego. Dzięki nagraniu, dzięki nowym wspierającym przekonaniom od 5tygodni nic się nie rypnęło. I już tak zostanie.

Joanna

Kasia, cieszę się że na ciebie trafiłam. Próbowałam wiele razy coś zmienić, ale często dokładnie tak jak mówisz wracałam na start. I serio miałam już tego dość. A z nagraniami widzę ogromną różnice. A już samo słuchanie to przyjemność. Codziennie rano do mnie gadasz i od razu mój dzień staje się lepszy. Dzięki 😁

Monika

Udział w warsztacie pokazał mi jak bardzo moje przekonania z dzieciństwa wpływały na mnie do dzisiaj i jeszcze na warsztacie podjęłam decyzję, że chce to zmienić. Dziękuje ci za ten warsztat. Dziękuje za to co dla mnie zrobiłaś. Jestem radośniejsze, czuję się zdecydowanie lepiej i z radością robię to, co wcześniej sprawiało mi kłopot ❤️

Agnieszka

Wypełniając formularz na tej stronie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci imienia i adresu e-mail przez KasiaPoplawska.pl w celu realizacji usługi, a tym samym wysyłania informacji o usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.