Jak powstał Inkubator?

Projekt Inkubator Kobiecej Mocy narodził się z doświadczeń psychodietetyka Kasi Popławskiej, która po osiągnięciu trzydziestki poczuła, że przestała być spójna ze swoim od dziewięciu lat wykonywanym zawodem i potrzebowała wprowadzić zmiany w swoim życiu. 

W czasie zmian zaczęła dostrzegać, że często zatrzymuje się, bo boryka się z wieloma wątpliwościami, wyzwaniami i że brakuje jej wsparcia, kogoś kto już tą drogę zna.

Po ośmiu latach pracy w nowej dziedzinie, Kasia zauważyła, że wiele innych kobiet przechodzących przez swoje zmiany doświadcza tego samego. Często to, co kiedyś dawało im satysfakcję i radość, przestaje spełniać ich potrzeby. Pojawia się poczucie zagubienia, niezadowolenia i często wypalenia zawodowego. Kobiety pragną czegoś innego, ale trudno jest im określić czego chcą i porzucić to, co jest już znane i wyuczone. Pojawia się mnóstwo wątpliwości…

To doświadczenie skłoniło Kasię do stworzenia inkubatora. Miejsca, w którym kobiety mogłyby znaleźć wsparcie, odzyskać wiarę w siebie i odwagę do podejmowania nowych wyzwań. 

Zależało jej na tym, aby zapewnić długoterminowe wsparcie, które wykracza poza tradycyjne kursy i programy. 

Chciała, aby kobiety miały możliwość skorzystania z autentycznego wsparcia ze strony innych kobiet, które dzielą podobne obawy, lęki i wątpliwości, zamiast propagować jedynie sukcesy.

Projekt Inkubator Kobiecej Mocy powstał z myślą o stworzeniu społeczności kobiet, które wzajemnie się wspierają i inspirują. 

To miejsce, gdzie można odnaleźć ludzi, którzy podążają w podobnym kierunku, a jednocześnie dzielą się swoimi obawami, trudnościami, wątpliwościami. Dużymi i drobnymi sukcesami. 

Długoterminowe wsparcie zaufanego grona jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i spełnienia w nowych wyzwaniach.

Kasia Popławska pragnie, aby Inkubator Kobiecej Mocy był miejscem, w którym kobiety znajdą nie tylko wiedzę i narzędzia, ale również wsparcie emocjonalne i społeczność, która będzie im towarzyszyć w ich drodze do odkrywania swojej mocy i osiągania własnych celów. Bez presji i narzucania jedynego słusznego scenariusza tej drogi. 

Dołączając do nas, doświadczysz wsparcia, inspiracji i możliwości rozwoju.

 Będziesz miała okazję spotkać inne kobiety, które podzielają podobne doświadczenia i razem z nimi tworzyć silną społeczność wzajemnej pomocy. 

Tu przekonasz się, że posiadasz niesamowity potencjał i jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragniesz!

© 2023 All Rights Reserved.