nagranie warsztatu podstawowego

Jeszcze w promocji za 50% ceny - 129zł
Pamiętaj, że masz gwarancję efektu. Nic nie ryzykujesz.

JUŻ PRAWIE 500 SPRZEDANYCH NAGRAŃ!

krok 1

Kupujesz nagranie – dziś jeszcze w niższej promocyjnej cenie

krok 2

Słuchasz codziennie przez 21 – 30dni. To czas budowy nowego nawyku

krok 3

Dajesz sobie czas znając zasady umysłu.

kasia Popławska

Kopia Bez tytułu (2)maly

Od lat fascynuje mnie umysł ludzki i jego wpływ na nasze życie. Zgłębiając ten temat poznałam Marisę Peer i jej metodę Rapid Transformational Tharapy®

Dziś pomagam wprowadzać zmiany w sposobie myślenia, bo to on decyduje o efektach – sukcesie lub porażce – zanim jeszcze podejmiemy działanie.

Upraszczam proces wdrażania zmian

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klienci:

Dzięki tej metodzie opanowałam lęk przed jazdą samochodem, A nie jeździłam już 6 lat. Jako mamie 3ki dzieci bardzo mi to uprzykrzało życie. Jednak wszystkie próby przed zmianą przekonań, i wykasowaniem lęku (miałam wypadek samochodowy) kończyły się panika i oddaniem kierownicy mężowi.

Monika

Przeszłam wiele kursów na temat asertywności. Miałam kilka wizyt u psychologa. Jednak od małego byłam wychowywana jako najstarsza z rodzeństwa, by jako mądrzejsza ustępować. W dorosłym życiu to się nie sprawdzało i ciągle kończyłam robiąc cos dla kogoś, coś na co nie miałam ochoty. Teraz bez kłopotu mówię nie. Ostatnio nawet pogoniłam teściową. 

ANia

Totalny brak pewności siebie. Niska samoocena. Dziś wiem, że te dwa problemy niszczyły moje życie. Kiedyś uwagi, czy krytyka skierowana w moją stronę sprawiały, że przeżywałam to co najmniej tydzień. Tworzyłam w głowie scenariusze jak mogłam się zachować. Nawet jeśli to były absurdalne zarzuty. Dziś z takich mogę się śmiać. Moja samoocena i pewność siebie zdecydowanie wzrosły. I dobrze mi z tym.

Paulina

Nagranie w formie bajki, które zrobiłaś dla mojej córci sprawdziło się idealnie. Mała przez dziadków nauczyła się objadać słodkościami, a o normalnym jedzeniu, czy warzywach nie było nawet mowy. Bajkę od ciebie słuchała codziennie na dobranoc w towarzystwie taty (wcześniej zawsze jej czytał). Sama teraz sięga po warzywa i nawet gotowaliśmy już tą zieloną kosmiczną zupkę. Efekt uboczny jest taki, że mąż także sięga po więcej warzyw.

edyta

Nagranie „opanuj strach przed kamerą” zdjęło mi ogromną blokadę do robienia nagrań. Teraz nagrywam z radością i przekazuje faktycznie to co przygotowuje dla moich odbiorców. A sam czas nagrywania znacznie się skrócił. Dobrze, że na ciebie trafiłam.

Marta

W moim życiu wydarzyła się wiele złego. I pomimo, że całkiem nieźle sobie radzę wciąż z tyłu głowy miałam przekonanie, że zaraz coś się rypnie. Choć bez konsultacji z tobą zupełnie nie zauważałam tego. Dzięki nagraniu, dzięki nowym wspierającym przekonaniom od 5tygodni nic się nie rypnęło. I już tak zostanie.

Joanna

Kasia, cieszę się że na ciebie trafiłam. Próbowałam wiele razy coś zmienić, ale często dokładnie tak jak mówisz wracałam na start. I serio miałam już tego dość. A z nagraniami widzę ogromną różnice. A już samo słuchanie to przyjemność. Codziennie rano do mnie gadasz i od razu mój dzień staje się lepszy. Dzięki 😁

Monika

Udział w warsztacie pokazał mi jak bardzo moje przekonania z dzieciństwa wpływały na mnie do dzisiaj i jeszcze na warsztacie podjęłam decyzję, że chce to zmienić. Dziękuje ci za ten warsztat. Dziękuje za to co dla mnie zrobiłaś. Jestem radośniejsze, czuję się zdecydowanie lepiej i z radością robię to, co wcześniej sprawiało mi kłopot ❤️

Agnieszka


Po prostu przetestuj, w jeszcze promocji za 50% ceny - 129zł
30 dni pracy z nagraniem to tylko 4,3zł dziennie.